Reklama

Reklama

Stevens przygotował grób dla Eubanka Jr.

Bokser Curtis Stevens (27-5, 20 KO) próbuje przy pomocy mediów społecznościowych nakłonić do walki Chrisa Eubanka Jr. (20-1, 15 KO). Amerykanin nie przebiera w środkach - potencjalnemu rywalowi przygotował już nawet grób.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Zdjęcie nagrobka, utworzone za pośrednictwem strony FutureGravestone.com, Stevens zamieścił na Instagramie. Widać na nim nazwisko Eubanka, daty 1989 i 2016 oraz epitafium: "Powinien był zostawić boks swojemu ojcu".

Anglik ma już w planach walkę z Garym O'Sullivanem (22-1, 15 KO), która odbędzie się 12 grudnia w Londynie, ale Stevens jest gotowy na niego poczekać.

Reklama

"Zrób swoje w grudniu, a potem walczymy. Zacznij się żegnać, s...!" - napisał.

Amerykanin ostatni pojedynek stoczył w październiku ubiegłego roku, przegrywając na punkty z Hassanem N'Damem N'Jikamem.

Niedawno złożył propozycję walki Davidowi Lemieux (34-3, 31 KO) na planowanej na 30 stycznia gali Kowaliow - Pascal II, lecz Kanadyjczyk, odpoczywający po niedawnym boju z Giennadijem Gołowkinem, odmówił.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama