Reklama

Reklama

Skandal przed walką. David Haye ukarany

Słynny brytyjski pięściarz David Haye musi zapłacić 25 tys. funtów (28,5 tys. euro). To kara za jego komentarze pod adresem rywala przed walką z Tonym Bellewem. Tak wielkiej grzywny za niewyparzoną gębę dawno nikt nie zapłacił!

Haye prowokował przeciwnika podczas konferencji prasowej i groził mu m.in., że "skończy nieprzytomny na deskach".

Brytyjska Komisja Bokserska (BBBofC) przesłuchała Haye'a w środę i nałożyła na niego karę finansową. Komisja ujawniła, że Haye przeprosił za swoje zachowanie i nawet przekazał pewną kwotę na cele charytatywne.

Pięściarz przyznał w wywiadzie dla BBC, że liczy się z konsekwencjami i jest gotów je ponieść.

W marcowym starciu czołowych bokserów wagi ciężkiej w Wielkiej Brytanii "Hayemaker" przegrał z Bellewem przez techniczny nokaut. Wpływ na sensacyjną porażkę miała kontuzja ścięgna Achillesa.

Reklama

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy