Reklama

Reklama

Siergiej Kowaliow nokautuje w siódmej rundzie

Siergiej Kowaliow (24-0-1, 22 KO) znów zrobił co do niego należało i zanotował kolejną efektowną wygraną na HBO. Druga obrona tytułu mistrza świata federacji WBO w wadze półciężkiej zakończyła się nokautem na wcześniej niepokonanym Cedricu Agnewie (26-1, 13 KO). Pojedynek zakończył się w siódmej rundzie.

Ostatnim zawodnikiem, który wytrzymał z "Krusherem" tak długo był Roman Simakow (19-2-1, 9 KO), któremu przyszło za to zapłacić najwyższą cenę.

Pretendent ostrożnie przeboksował pierwszą odsłonę, mając na uwadze niszczącą siłę Rosjanina. W drugim starciu Agnew nie ustrzegł się potężnego ciosu na szczękę i po raz pierwszy wylądował na deskach. Od tego czasu nokaut wisiał w powietrzu, ale mańkut z Chicago nie zamierzał ułatwiać zadania mistrzowi i nastawił się na przetrwanie - wyprowadzał niewiele ciosów, nastawiał się na kontry i większość czasu stał za podwójną gardą.

Kolejny nokdaun przyszedł w szóstej odsłonie - tym razem kolano Amerykanina dotknęło maty ringu. Mimo tego to Kowaliow kończył to starcie z rozcięciami nad oczami (przynajmniej jedno powstało w wyniku zderzenia głowami). Siergiej dokończył robotę na początku siódmej rundy, kiedy potężnym ciosem na korpus rzucił pretendenta na deski. Angew nie mógł już podjąć dalszej walki i dał się wyliczyć do dziesięciu.

Dowiedz się więcej na temat: Siergiej Kowaliow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje