Reklama

Reklama

Shannon Briggs: Wracam w grudniu. Mam nadzieję, że z Powietkinem

Shannon Briggs (60-6-1, 53 KO) poinformował, że w grudniu tego roku powróci na ring. 45-letni Amerykanin liczy na walkę z Aleksandrem Powietkinem (32-1, 23 KO).

"Wracam w grudniu, niezależnie, kto będzie rywalem, ale mam nadzieję, że będzie to Powietkin, który jest moim pierwszym wyborem. Rozmawiamy, a on się zastanawia. Może wybierze inną drogę. Celuję we wszystkich, nikt nie jest bezpieczny" - oświadczył Briggs.

Były mistrz wagi ciężkiej ostatnią walkę stoczył 21 maja, wygrywając w pierwszej rundzie z Emilio Ezequielem Zarate. Później został zawieszony na sześć miesięcy w związku ze stosowaniem dopingu. Na początku sierpnia pięściarz z Brooklynu przyznał się do zażywania nielegalnych substancji.

Powietkin także był niedawno zawieszony z powodu dopingu. W ubiegłym roku dwie kontrole antydopingowe, którym się poddał, dały wynik pozytywny. Nałożona na niego dyskwalifikacja dobiegła końca pod koniec czerwca, a 1 lipca Rosjanin wrócił na ring i wypunktował Andrija Rudenkę.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama