Reklama

Reklama

Saleta: A nie mówiłem!

- Wypada mi tylko powiedzieć - a nie mówiłem! Jak ja mogę to skomentować. Bardzo żałuję i myślę, że nasza walka nigdy się nie odbędzie, ale życie toczy się dalej - wyznał w rozmowie z RMF FM Przemysław Saleta, po tym jak dowiedział się, że jego walka z Andrzejem Gołotą jest odwołana.

Były pretendent do mistrza świata wagi ciężkiej doznał kontuzji podczas sparingowej walki w chicagowskiej Windy City Gym i wycofał się z zaplanowanej na 13 sierpnia konfrontacji ze swoim rodakiem.

- Ja zapowiadałem, że zrezygnuję z tej walki tylko wtedy, gdy Gołota wycofa się tuż przed. Teraz szczerze mówiąc, Gołota nie ma nic do gadania, zobaczymy jaką propozycję dostanę od Dona Kinga. W tej chwili szukane jest zastępstwo na walkę 13 sierpnia. Tak czy siak ja będę walczył - zapewnił Saleta, który nie krył pretensji do swojego niedoszłego rywala.

Reklama

- Na pewno czuję rozczarowanie i niesmak. Niestety zdarza się to po raz drugi i po raz drugi nie dowiaduję o tym od menedżera Gołoty, ani od Gołoty, ani od promotora, tylko od mediów. Tak się tego nie załatwia! Zdaję sobie sprawę, że takie rzeczy się zdarzają, ale z drugiej strony nie do końca wierzę w jego tłumaczenia, dlatego spodziewałem się, że im bliżej walki, tym bardziej Gołota będzie odczuwał ciśnienie ze strony polskich kibiców w Chicago i może "przytrafić" mu się jakaś kontuzja. On jest mistrzem w wyszukiwaniu nietypowych wyjść z pojedynków - uważa Saleta.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy