Reklama

Reklama

Roy Jones po nokaucie: Nie mam już finansowych problemów

​Były mistrz świata w czterech kategoriach wagowych Roy Jones Jr. zaprzeczył doniesieniom na temat swoich finansowych problemów. Słynny Amerykanin kontynuuje karierę pomimo tego, że nie jest w stanie walczyć na wysokim poziomie. W ostatniej walce został brutalnie znokautowany przez Enzo Maccarinellego.

Amerykańskie media informowały ostatnio o tym, że Roy Jones Jr. jest winny fiskusowi (dokładnie rządowej agencji IRS) około 3,5 mln dolarów.

Reklama

46-letni bokser wciąż oficjalnie nie zakończył kariery, chociaż kibice i eksperci od lat nawołują go do tego, by już więcej nie pojawiał się w ringu i nie niszczył własnej legendy porażkami z mniej znanymi pięściarzami.

12 grudnia Jones został brutalnie znokautowany w Moskwie przez Enzo Maccarinellego. Amerykanin, który dostał niedawno rosyjskie obywatelstwo, po walce powiedział, że stanął do pojedynku, gdyż chciał pokazać sportową klasę, a nie z powodu finansowych kłopotów.

"Nie mam żadnych problemów z pieniędzmi. Wspólnie z moimi doradcami już się tym zajęliśmy. Otwieram w Rosji szkółki bokserskie i zajmuję się teraz biznesem" - powiedział Jones.

Rosyjski promotor pięściarza dodał, że ten otrzymał ostatnio kilka interesujących propozycji z mediów.

"Rozwiązaliśmy sprawę długów Roya. Nareszcie skończyły się problemy, które prześladowały go w poprzednich latach. Roy otrzymał ostatnio sporo propozycji występów w telewizji oraz w projektach społecznych".

Zobacz, jak Maccarinelli znokautował Jonesa:

Dowiedz się więcej na temat: Roy Jones Jr. | Enzo Maccarinelli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje