Reklama

Reklama

Roy Jones Jr doznał wstrząśnienia mózgu po nokaucie

Roy Jones Jr (62-9, 45 KO) doznał wstrząśnienia mózgu w wyniku nokautu, jaki zaserwował mu w sobotę w Moskwie Enzo Maccarinelli (41-7, 33 KO). - To nic poważnego, standard w takich sytuacjach - mówią rosyjscy lekarze.

46-letni Amerykanin został brutalnie znokautowany przez Brytyjczyka w czwartej rundzie.

To prawdopodobnie koniec jego wielkiej, acz długo już rozmienianej na drobne kariery. Przyznał to prezydent rosyjskiej federacji bokserskiej, lecz Władimir Hriunow, promotor Jonesa, wstrzymuje się z deklaracjami.

- Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy - powiedział.

Dla najlepszego niegdyś pięściarza świata była to piąta w karierze porażka przez nokaut. Wcześniej w podobny sposób zatrzymywali go także: Denis Lebiediew, Danny Green, Glen Johnson i Antonio Tarver.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy