Reklama

Reklama

​Rosjanie zachwyceni Włodarczykiem, boją się Polaka

Rosyjskie media zachwycają się polskim bokserem Krzysztofem Włodarczykiem, który w sobotę, w Moskwie zmierzy się z Rosjaninem Grigorijem Drozdem o mistrzowski pas WBC.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zmierzy się z Drozdem w sobotę w Moskwie, w pałacu sportu Dynami, na Kryłackoje.

Oprócz walki Włodarczyka z Drozdem, dojdzie do konfrontacji mistrza świata organizacji WBA, w kategorii 90,7 kg - Denisa Lebiediewa z Pawłem Kołodziejem.

"Sądzę, że Włodarczyk i jego ekipa obiorą taktykę wyczekiwania na nagły, mocny cios, na który Polak potrafi znaleźć właściwy moment, jak - wydaje się - nikt inny we współczesnym boksie. Daj Boże, że tym razem tego momentu nie znajdzie" - napisał w Sport-Ekspressie Aleksandr Bielenkin.

Reklama

Ekspert bokserski rosyjskiego dziennika zwrócił uwagę na fakt, że na konferencję przed walką Włodarczyk przybył z podbitym okiem. Nic dziwnego, uprawia przecież boks, a nie taniec na lodzie. Przygotowując się do walki toczył sparingi,  więc o tego typu "ozdobę" nie było trudno.

Rzecz jasna, "Diablo" zapisał się w pamięci Rosjanom po fantastycznej ubiegłorocznej walce, jaką stoczył w Moskwie, pokonując faworyta gospodarzy - Rachima Czachkijewa.

Rosjanie relacjonują, że Włodarczyk w Moskwie czuje się bardzo dobrze, a chociaż szanuje Drozda i jego umiejętności, to jest pewny siebie i wierzy w kolejne zwycięstwo.

Sobotnią galę z Moskwy transmitować będzie Polsat Sport.

    

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy