Reklama

Reklama

Przemysław Majewski: Mam niespodzianki dla Curtisa Stevensa

W Global Boxing Gym w North Bergen w New Jersey odbył się trening medialny Przemysława "The Machine" Majewskiego (21-2, 13 KO), który w piątek, 24 stycznia, w Resort Casino w Atlantic City stoczy walkę z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Curtisem Stevensem (25-4, 18 KO).

- Curtis jest niższy ode mnie, więc w czasie walki będę mógł go trzymać na dystans. Myślę, że on będzie się starał go skracać i kontrolować ten pojedynek. Nie pójdzie mu tak łatwo, gdyż mam dla niego kilka niespodzianek w moich rękawicach - zapraszam wszystkich na naszą walkę, bo na pewno będzie bardzo ciekawie! - powiedział Przemek.

Curtis Stevens zaś nie pozostaje Majewskiemu dłużny. - Czuje się bardzo dobrze i jestem gotowy na tą walkę. Muszę zniszczyć Majewskiego, dam z siebie wszystko co najlepsze! - stwierdził urodzony w Stanach Zjednoczonych Panamczyk.

Reklama

Pięściarze pierwszy raz spotkają się oko w oko w najbliższą środę na konferencji prasowej. Pojedynek Majewskiego z Stevensem w USA pokarze amerykańska stacja telewizyjna NBC sport.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje