Reklama

Reklama

Promotor Joshuy: Walka z Pulewem w listopadzie z kibicami?

Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO), uspokaja kibiców i zapewnia, że kontuzja kolana jego zawodnika w żadnym wypadku nie wpłynie na termin walki z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO).

Panowie mieli pierwotnie skrzyżować rękawice trzy dni temu w Londynie na stadionie piłkarskim Tottenhamu. Wszystko pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

Reklama

- Ta kontuzja nie będzie dużym zagrożeniem. Noga przez miesiąc w szynie dla pewności i powrót do treningów, tu nawet nie była potrzebna operacja. Na ten moment wydaje mi się, że walka z Pulewem powinna odbyć się listopadzie. Chcemy wypełnić swoje zobowiązania, tak, by potem walki z Furym odbywały się o status absolutnego mistrza świata - mówi szef grupy Matchroom.

- Pod koniec lata powinniśmy już wpuszczać pierwsze grupki kibiców na gale. Fantastycznie byłoby więc zorganizować potyczkę Joshuy z Pulewem w listopadzie przy pełnych trybunach - dodał Hearn.

Przypomnijmy, że panowie mieli się już spotkać w październiku 2017 roku, jednak bułgarski pretendent na samym finiszu przygotowań nabawił się kontuzji i ostatecznie jego miejsce zajął Carlos Takam (TKO 10).

Dowiedz się więcej na temat: Anthony Joshua | Kubrat Pulew | Eddie Hearn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje