Reklama

Reklama

Promotor Jenningsa o Wachu: On jest polską kiełbasą

Promujący Mariusza Wacha (27-1, 15 KO) Mariusz Kołodziej poinformował, że jego podopieczny nie chce ostatecznie walki z Bryantem Jenningsem (17-0, 9 KO), do jakiej miało dojść 18 stycznia podczas gali w Montrealu. Wacha ostro skrytykował promotor Jenningsa Gary Shaw.

Walka miała być transmitowana przez potężną stację HBO. Kilka dni wcześniej wydawało się, że już wszystko jest dograne. Była zgoda ze strony telewizji, obu promotorów, wtedy również obu zawodników...

Informacja o wycofaniu się Polaka z tej potyczki rozwścieczyła sławnego promotora amerykańskiego pięściarza - Gary'ego Shawa. Nie zostawił on suchej nitki na naszym rodaku.

- Po prostu nie mogę w to uwierzyć. Kontrakty były już gotowe, wszystko zresztą było już dograne. Byłem przekonany, że mamy już to za sobą. Ale okazało się, że Wach nie jest polskim wojownikiem, tylko polską kiełbasą - powiedział Shaw.

Reklama

Przypomnijmy, że Jennings jeszcze kilka miesięcy temu był przymierzany również do Tomka Adamka (49-2, 29 KO), lecz i wtedy obie strony się nie dogadały. A w grę także wchodziła transmisja na antenie HBO.

29-letni pięściarz z Filadelfii pozostaje w rozpisce gali w Montrealu. Wkrótce powinniśmy poznać nazwisko jego nowego rywala.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje