Reklama

Reklama

Promotor Anthony'ego Joshuy: Ten news rzuci was na kolana

Promotor Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) zapowiedział, że w przyszłym tygodniu ogłosi rywala mistrza świata IBF w wadze ciężkiej. Kandydatem numer jeden do walki z Anglikiem pozostaje Władimir Kliczką (64-4, 53 KO).

"Na pewno w przyszłym tygodniu" - odpowiedział Eddie Hearn w piątek na gali Burns - Relikh, gdy padło pytanie o to, kiedy poznamy oponenta AJ-a. "Wiele się dzieje w wadze ciężkiej. Mieliśmy ogłosić nazwisko przeciwnika już w ubiegłym tygodniu. Nastąpiły jednak zmiany, pojawiły się nowe możliwości" - dodaje.

W trakcie rozmowy z brytyjską telewizją promotor nie ukrywał uśmiechu i sam przyznał, że być może zdradza tym samym, jaka walka czeka miłośników boksu.

"W przyszłym tygodniu otrzymacie newsa, który rzuci was na kolana. Kliczko to w tej chwili nasz oczywisty faworyt. Obaj, i Anthony Joshua, i Władimir Kliczko trenują teraz codziennie z myślą o sobie nawzajem. Kontraktów jeszcze nie ma, ale Joshua-Kliczko to powinna być kolejna walka" - oznajmił.

Joshua miał walczyć 26 listopada, ale jeśli pojedynek z Kliczką zostanie zakontraktowany, występ Anglika zostanie najprawdopodobniej przesunięty na grudzień, aby obaj pięściarze mieli dość czasu na przygotowania.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy