Reklama

Reklama

Prezes WBC: Zrobimy wszystko, by Pacquiao zmierzył się z Mayweatherem

Mauricio Sulaiman, prezes federacji WBC, której dwa pasy posiada Floyd Mayweather junior (47-0, 26 KO), zapowiedział, że spróbuje pomóc doprowadzić do wyczekiwanej od lat konfrontacji Amerykanina z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO).

- Ludzie chcą tej walki, cały świat na nią czeka. Jeżeli Mayweather przejdzie na emeryturę nie walcząc z Pacquiao, pytanie o najlepszego pięściarza globu pozostanie bez odpowiedzi. Na żaden pojedynek nie czekaliśmy w tej dekadzie tak długo. Tutaj w grę wchodzi ego obu zawodników i pieniądze. Będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby doprowadzić do tej walki - powiedział Sulaiman.

Filipińczyk rzucił Amerykaninowi wyzwanie po pokonaniu w miniony weekend Chrisa Algieriego. Mayweather bezpośrednio się jeszcze nie odniósł do tematu potencjalnej walki, ale słowa "Pacmana" nie uszły jego uwadze. W środę zamieścił na portalach społecznościowych krótki film, w którym Pacquiao w rytm piosenki "Another One Bites the Dust" pada na deski po ciosach Juana Manuela Marqueza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje