Reklama

Reklama

Powietkin-Stiverne: walka w USA, Kongo bądź na Filipinach

Nie będzie łatwo o porozumienie pomiędzy obozami Aleksandra Powietkina (30-1, 22 KO) i Bermane'a Stiverne'a (25-2-1, 21 KO). Obie drużyny dostały czas na negocjacje, ale organizatora tej walki wyłoni raczej oficjalny przetarg.

Wobec kłopotów zdrowotnych Deontaya Wildera federacja World Boxing Council wyznaczyła Powietkina i Stiverne'a do walki o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej w wersji tymczasowej. Pełnoprawny tytuł pozostanie przy Wilderze, który po wyleczeniu wszystkich kontuzji będzie musiał spotkać się ze zwycięzcą tej potyczki.

Promujący Rosjanina Andriej Riabiński jest gotów walczyć w USA, za to opiekujący się Stiverne'em Don King chciałby tej konfrontacji w Kongo bądź na Filipinach. Przypomnijmy, że w myśl postanowień WBC drużyny prowadzą negocjacje od 17 sierpnia. A czasu nie zostało już dużo. Jeśli nic się nie zmieni, 16 września odbędzie się przetarg.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy