Reklama

Reklama

Polsat Boxing Night. Znakomite walki w Krakowie!

Tomasz Adamek przegrał z Erikiem Moliną w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night w Krakowie. Kibice zgromadzeni w Tauron Arenie obejrzeli kilka znakomitych pojedynków.

Eric Molina znokautował w 10. rundzie Tomasza Adamka w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night w Krakowie. To już koniec długiej i pełnej sukcesów kariery "Górala" z Gilowic. Poniżej prezentujemy krótkie sprawozdanie z gali w Krakowie.

Gala rozpoczęła się od małego rozczarowania, gdyż z powodu kontuzji Ewy Brodnickiej odwołany został jej pojedynek z Włoszką Anitą Torti. Polka doznała poważnego urazu kolana, który uniemożliwił jej przystąpienie do walki (tutaj znajdziesz więcej - kliknij). 

Reklama

W pierwszej walce od początku dominował Michał Syrowatka, który skutecznie punktował rywala. Rafał Jackiewicz szukał nokautującego ciosu, ale... nie wystarczyło mu czasu. Decyzja sędziów była jednomyślna. Na punkty wygrał Syrowatka, przed którym otwierają się drzwi do międzynarodowych walk.

W kolejnym starciu Mateusz Masternak wypunktował Erica Fieldsa. Lepszego powrotu na krajowe ringi "Master" nie mógł sobie wymarzyć! Po doskonałej walce jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego jak skała Amerykanina (tutaj znajdziesz więcej - kliknij!).

Kibice z niecierpliwością oczekiwali na starcie polskich "ciężkich". Gorąco dopingowany przez krakowskich fanów Andrzej Wawrzyk pokonał przez techniczny nokaut w siódmej rundzie swojego przyjaciela Marcina Rekowskiego i otworzył sobie drogę do interesujących pojedynków z szeroką czołówką "królewskiej" kategorii (tutaj szczegóły walki - kliknij!).

W kolejnym starciu kapitalnie zaprezentował się Michał Cieślak. Od pierwszej rundy mocno nacierał na byłego dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata Francisco Palaciosa. Portorykańczyk był bardzo zaskoczony ambitną postawą Polaka i nie miał nic do powiedzenia w tym starciu. W czwartej rundzie padł na deski, po chwili wstał, ale po kolejnych ciosach Cieślaka sędzia przerwał ten pojedynek. Rośnie nam nowy mistrz? Po takiej walce prawdopodobnie posypie się mnóstwo ciekawych ofert (tu szczegóły walki - kliknij!).

Karta walk Polsat Boxing Night - Final Call:

Walka wieczoru:

Tomasz Adamek (Polska) - Eric Molina (USA) - zwycięstwo przez KO w 10. rundzie

Pozostałe walki:

Ewa Brodnicka (Polska) - Anita Torti (Włochy) - walka odwołana

Rafał Jackiewicz (Polska) - Michał Syrowatka (Polska) - zwycięstwo na punkty (94:96, 94:96, 93:98)

Mateusz Masternak (Polska) - Eric Fields (USA) - zwycięstwo na punkty (100:90, 100:90, 98:92)

Andrzej Wawrzyk (Polska) - Marcin Rekowski (Polska) - zwycięstwo przez TKO w 7. rundzie

Michał Cieślak (Polska) - Francisco Palacios (Portoryko) - zwycięstwo przez TKO w 4. rundzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama