Reklama

Reklama

Polsat Boxing Night. Saleta: Myślę, że to nie będzie łatwa walka dla Kalengi

Wczoraj w magazynie sportów walki "Koloseum" w Polsacie Sport ogłoszono kolejną walkę gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 22 października w Gliwicach. Starcie Youri Kalenga - Siergiej Radczenko ocenili eksperci: Przemysław Saleta i Grzegorz Proksa.

Zapowiada się starcie doświadczonych pięściarzy, z których dużo więcej w ringu przeżył "El Toro" Kalenga, od pewnego czasu mieszkający i trenujący w Polsce.

- Wydaje mi się, że to nie będzie łatwa walka dla Kalengi, który w Polsce zdobył dużą popularność. Mam wrażenie, jakby tu się przeprowadził (śmiech). To solidny pięściarz o dobrych warunkach fizycznych, który stoczył pojedynki z naszą czołówką pięściarzy. Radczenko również wyrobił sobie nazwisko na Polakach. Też nie jest gwiazdą boksu, ale jest solidny. Ostatnio pierwszy raz przegrał przed czasem i ciekawy jestem, czy coś się skończyło, a może będzie w stanie sprawić Kalendze sporo kłopotów - powiedział w programie Koloseum, Przemysław Saleta.

Reklama

W podobnym tonie wypowiedział się Grzegorz Proksa. - Kalenga to bardzo solidny zawodnik, który jest barwną i pozytywną postacią. Chciałby zyskać popularność w naszym kraju. Uważam, że powinien sobie poradzić, ale trzeba to jeszcze pokazać w ringu - skwitował Proksa.

Więcej na polsatsport.pl - kliknij TUTAJ!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje