Reklama

Reklama

Polsat Boxing Night 10: Maksim Hardzeika pokonał Daniela Rutkowskiego

Odbyła się pierwsza walki z karty głównej gali Polsat Boxing Night. Maksim Hardzeika pokonał Daniela Rutkowskiego na punkty.

W pierwszej walce z karty głównej zmierzyli się Daniel Rutkowski i Maksim Hardzeika. Obaj przybrali nieco inną strategię, agresywniejszy był "Rutek", ale rywala nie wyprowadził z równowagi i nie uzyskał żadnej przewagi. 

Hardzeika nie dawał się wciągnąć w mniej korzystne dla niego wymiany, taki stan trwał do trzeciej rundy. Wtedy ruchliwość Rutkowskiego w końcu przełożyła się na coś więcej, ale do przełomu w tej walce nadal było daleko.

Rutkowski przewrócił się na ring, ale nie był liczony

W czwartej odsłonie Rutkowski poślizgnął się i przewrócił na ring, nie był liczony. W końcówce doszło do kilku efektownych wymian. "Rutek" był aktywniejszy i ciężej pracował na wynik, często zmieniał pozycję, ale jednocześnie tracił szybkość.

Ten ostatni czynnik kosztował go słabszą postawę w ostatnich aktach walki, co też miało swoje przełożenie na końcowy werdykt sędziów. Ci nie byli zgodni, ale zdecydowali o zwycięstwie Hardzeiki na punkty. Białorusin zachował perfekcyjny bilans (10-0)

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje