Reklama

Reklama

Polsat Boxing Night 10. Cieślak - Kaszyński. Gdzie transmisja TV i stream online?

Startuje gala Polsat Boxing Night 10. W walce wieczoru Michał Cieślak (20-1, 14 KO) zmierzy się z Jurijem Kaszyńskim (20-1, 18 KO). Będzie to eliminator do pojedynku o pas mistrza świata federacji IBF w wadze cruiser. W sumie na gali PBN 10 widzowie obejrzą osiem pojedynków, w tym trzy w boksie olimpijskim. Transmisja Polsat Boxing Night 10 w Polsacie Sport, Polsacie, Super Polsacie i Ipla.tv.

Transmisja Polsat Boxing Night 10 już dzisiaj w Polsacie Sport i Ipla.tv od godz. 19, jak również w Super Polsacie od godz. 16 i Polsacie od godz. 22.

Cieślak i Kaszyński legitymują się identycznym rekordem 20 zwycięstw i 1 porażki, są też podobnego wzrostu i wieku. Wszystko to zwiastuje niezwykle wyrównaną konfrontację.

- Mam bojowe nastawienie. Myślę, że jestem w świetnej formie. Wyjdę na wojnę z Jurijem Kaszyńskim - zapowiedział Cieślak.

- Umie boksować i pokazać charakter. Jeżeli trzeba, to może się pobić, więc ja muszę od pierwszej do ostatniej rundy wykonywać swoje zadania - próbować, kombinować, wykorzystywać momenty. To jest waga junior ciężka i każdy błąd może drogo kosztować. (...) To najważniejsza walka w mojej karierze i to z jednym z najsilniejszych rywali - zauważył Kaszyński.

Reklama

Polscy pięściarze nie mają wątpliwości, że Cieślak jest faworytem.

- To będzie ciężka walka dla Michała. Lubię analizować style zawodników. Kaszyński jest naprawdę dobry, potrafi walczyć, bije dobrze techniczne. Ma jeden minus.... Nie chodzi tak dobrze na nogach jak Michał. Liczę na to, że Michał w końcowych rundach wygra przed czasem. Ale to nie będzie łatwa walka - ocenił Artur Szpilka.

Michał Cieślak faworytem byłego mistrza świata

- Moim faworytem jest Cieślak i myślę, że wygra tę walkę przed czasem. Zobaczymy, ponieważ to jest boks i wszystko się może zmienić, zwłaszcza w tej wadze, w której każdy bije mocno i jeden cios może o wszystkim zadecydować. Trzymam jednak kciuki za Michała - powiedział Krzysztof Głowacki.

Na gali Polsat Boxing Night 10 widzowie obejrzą łącznie osiem pojedynków, w tym trzy w boksie olimpijskim. Wśród zawodowców, oprócz wspomnianych Cieślaka i Kaszyńskiego, do ringu wejdą między innymi Robert Talarek (24-13-3, 16 KO), Daniel Rutkowski (1-2), Nikodem Jeżewski (19-1-1) oraz była mistrzyni świata Ewa Piątkowska (15-1, 4 KO).

Gale z cyklu Polsat Boxing Night to konfrontacje wyłącznie najlepszych oraz najbardziej obiecujących polskich i zagranicznych pięściarzy. Tylko takie zestawienia dostarczają kibicom niezapomnianych emocji. Polsat Boxing Night w nowej odsłonie cechuje ten sam rozmach produkcyjno-sportowy znany z pamiętnych wydarzeń z udziałem Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka i Przemysława Salety.

Transmisja Polsat Boxing Night 10 w Polsacie Sport i Ipla.tv od godz. 19, jak również w Super Polsacie od godz. 16 i Polsacie od godz. 22.

MC, Polsat Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje