Reklama

Reklama

Pod wrażeniem treningu Tysona Fury'ego. "Jest w znakomitej formie"

​Dmitry Salita, niegdyś ceniony zawodnik, obecnie mocny promotor, jest pod wrażeniem formy Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), który szykuje się do trzeciej walki z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO).

Pojedynek odbędzie się 24 lipca w Las Vegas. Cała rozpiska prezentuje się znakomicie. Zobaczymy między innymi rewanż Kownacki - Helenius.

- Byłem ostatnio w Miami i widziałem jego przygotowania. Tyson jest w znakomitej formie. Tam na sali temperatura jest bardzo wysoko, czułem się niczym w saunie, a on zrobił ostre piętnaście rund. Jest w znakomitej kondycji oraz nastroju, trenuje bardzo ostro. Wygląda świetnie i byłby gotowy walczyć już w przyszłym tygodniu. Ma świetne kardio i tajming, jest silny i umie bardzo dużo. Tam było tak gorąco, że nawet dla mnie, kiedy byłem w szczycie formy i walczyłem w kategorii junior półśredniej, ciężko byłoby tam trenować. Fury jest tak duży, a i tak daje radę zrobić w takich warunkach piętnaście rund. To pokazuje, w jak fenomenalnej formie się znajduje. Znam dobrze Javana "Sugar" Hilla, bo kiedyś trenował również mnie. Z nim Tyson będzie nie do zatrzymania. On jest świetny, ale wciąż się uczy i rozwija - mówi Salita.

Reklama

- Patrząc jak trenuje, on wygląda na faceta z misją. To mistrz ludu. Dla każdego ma czas, z każdym pogada i zrobi sobie zdjęcie. Jest gwiazdą, lecz nie zapomina, że sport jest wciąż najważniejszy. Szkoli się, rozwija i stara być jeszcze lepszy. Jego ambicją jest bycie numerem jeden. Bardzo rzadko zdarza się, by ktoś tak utalentowany jak on, kto osiągnął tak wiele, wciąż pozostawał tak bardzo zmotywowany do ciężkiej pracy. On jest w znakomitej formie - dodał Salita.

Paulina Czarnota-Bojarska zaprasza na codzienny program o Euro! Sprawdź!

Komentujemy każdy mecz Euro! Posłuchaj naszych relacji!

Dowiedz się więcej na temat: Tyson Fury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje