Reklama

Reklama

Pięciu polskich bokserów w najnowszym rankingu WBO

Federacja WBO opublikowała swój październikowy ranking, a w nim widnieje kilka nazwisk polskich bokserów.

W kategorii cruiser szósty jest Krzysztof Głowacki (19-0, 12 KO), który już za kilka godzin w Wieliczce skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Richardem Hallem, niegdyś wielkim rywalem Darka Michalczewskiego.

Dwunaste miejsce przypadło Pawłowi Kołodziejowi (32-0, 17 KO).

Wśród pretendentów wagi półciężkiej druga pozycja przypadła w udziale Andrzejowi Fonfarze (24-2, 14 KO), który przewodzi stawce w konkurencyjnej organizacji IBF. Wkrótce powinien więc doczekać się walki mistrzowskiej.

Ósmy w limicie dywizji junior średniej jest Damian Jonak (36-0-1, 21 KO), a ostatnim naszym rodakiem w tym zestawieniu pozostaje już piąty w kategorii piórkowej Kamil Łaszczyk (14-0, 6 KO).

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy