Reklama

Reklama

Peter Fury: Kliczko nie ma problemu, by walczyć w Anglii

Coraz bardziej prawdopodobny wydaje się rewanż Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) na terenie nowego mistrza świata federacji WBA i WBO wagi ciężkiej, czyli w Wielkiej Brytanii.

"Pracujemy właśnie nad dopięciem szczegółów walki z Kliczką i mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli coś ogłosić oficjalnie. Póki co nie ma jeszcze konkretów, bo rozważamy dwa miejsca tej walki. To mogą być Zjednoczone Emiraty Arabskie bądź Anglia. Wybierzemy najlepszą opcję. Kliczko nie ma problemów z tym, by w razie czego przyjechać i walczyć w Londynie. Oczywiście nam bardziej na rękę byłby pojedynek w Wielkiej Brytanii, lecz wybierzemy najlepszą ofertę" - powiedział Peter Fury, wujek i zarazem szkoleniowiec Tysona.

"Tyson cały czas pozostaje w lekkim treningu. Biega i dba o swoją wagę, ale przecież nie ma sensu pracować na pełnym obrotach, jeśli nie ma się jeszcze daty potyczki. Czekamy więc na konkretną datę, a potem dopiero rozpoczniemy prawdziwy obóz" - dodał trener mistrza wszechwag.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama