Reklama

Reklama

PBN 9: Debiutantka sprawi sensację? Mistrzyni świata nie lekceważy rywalki

To będzie jeden z najbardziej interesujących pojedynków sobotniej gali Polsat Boxing Night 9. Starcie Ewa Piątkowska – Róża Gumienna będzie walką byłej mistrzyni świata federacji WBC z debiutantką. Jak obie zawodniczki podchodzą do tej walki? Transmisje w Polsacie i Polsacie Sport.

W najbliższą sobotę 5 grudnia na gali Polsat Boxing Night 9 dojdzie do walki byłej mistrzyni świata Ewy Piątkowskiej (14-1, 4 KO) z debiutującą w zawodowym boksie Różą Gumienną (0-0), utytułowaną kickbokserką. Jak obie rywalki podchodzą do tej konfrontacji?

Reklama

- Traktuję to jako przygodę, ogromne wyzwanie. Jako debiutantka mierzę się z mistrzynią świata... Myślę jednak o tym w kategorii epizodu, bo jak wspominałam wcześniej, zakochałam się już w MMA. Właśnie z MMA wiążę swą przyszłość i karierę sportową. Nie chcę jednak deklarować, że to będzie pierwszy i ostatni raz. Życie pokaże, co będzie dalej. Nie zakładałam tego w najśmielszych scenariuszach, dlatego tak mnie to ekscytuje - przyznała Róża Gumienna.

- Ta walka mogłaby być łatwa, gdyby Róża nie miała doświadczenia w sportach walki. Ona biła się jednak w K1, gdzie też trzeba umieć boksować, a ostatnio bardzo dobrze idzie jej w MMA. Jest w gazie, więc na pewno jej nie lekceważę - zaznaczyła Ewa Piątkowska.

RM, Polsat Sport

Więcej aktualności sportowych znajdziesz na sport.interia.pl Kliknij!

------------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj ponad 20 000 zł!

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Piątkowska | Róża Gumienna | Polsat Boxing Night

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama