Reklama

Reklama

Pacquiao: Negocjacje dobiegają końca

Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) naprawdę chce walki z Floydem Mayweatherem juniorem (47-0, 26 KO). Zgodził się na wyrywkowe testy antydopingowe, a nawet na ogromną karę w razie takiej wpadki - aż pięciu milionów dolarów!

- Nie mam z tymi testami najmniejszego problemu. Szczerze mówiąc to właśnie ja zaproponowałem zapis w kontrakcie o pięciu milionach grzywny w razie pozytywnego testu. Zależało mi na tym - nie ukrywa Filipińczyk, który pomimo braku podpisów już zaczął treningi pod kątem walki i szuka sparingpartnerów imitujących ruchy genialnego "Pięknisia".

- Negocjacje prawie dobiegają końca. Poczekajcie tylko na ogłoszenie tego pojedynku - dodał "Pac-Man".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama