Reklama

Reklama

Ostro o Kliczko - Powietkin: Dwóch kelnerów nie zrobi świetnej walki

Nie milkną echa sobotniego pojedynku pomiędzy królem wagi ciężkiej Władimirem Kliczko (61-3, 58 KO) a Aleksandrem Powietkinem (26-1, 18 KO).

Ukrainiec zwyciężył bardzo wysoko na punkty, wcześniej kilkakrotnie powalając na deski Rosjanina, lecz samo starcie nie moglo się w żaden sposób podobać. Dużo klinczu, gwizdy publiczności - to zobaczyć i usłyszeć można bylo podczas wczorajszej transmisji z Mokswy. 

Pojawiają się więc oczywiście pierwsze krytyczne opinie. Wielu uważa, że jest to kolejna duża, bardzo dobrze rozreklamowana potyczka na szczycie królewskiej kategorii, która okazała się totalną klapą.

Amerykański pięściarz wagi ciężkiej, niepokonany na zawodowych ringach Amir Mansour (19-0, 14 KO) niezwykle sceptycznie i w ostrym tonie odniósł się do pojedynku byłych mistrzów olimpijskich. 

Reklama

- Odpowiedź jest bardzo prosta. Dwóch kelnerów nigdy nie zrobi świetnej walki - krótko skwitował 41-letni Mansour.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy