Reklama

Reklama

Ostra wymiana zdań 50 Centa z Mayweatherem

Twitterowa wojna pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr (43-0, 26 KO) a 50 Centem rozgorzała na dobre. Raper zaproponował nawet pięściarzowi pojedynek - oczywiście nie ze sobą, a z Yuriorkisem Gamboą (21-0, 16 KO), który jest związany umową z prowadzoną przez muzyka grupą SMS Promotions.

- Gamboa chce walki z Floydem. Daję 20 dodatkowych milionów dla zwycięzcy. Gamboa to kozak, wiesz o tym, Floyd, przestań więc szukać wymówek i walcz - napisał raper, po chwili dodając jeszcze jeden prztyczek. - Nie mogę się zadawać z Floydem, bo mam już dość unikania Manny’ego Pacquiao.

Reklama

Mayweather do propozycji pojedynku z niepokonanym Kubańczykiem jeszcze się nie odniósł, ale na Twitterze również nie próżnuje. Najpierw zaproponował kilka własnych rozwinięć akronimu SMS, np. Snakes Maneuver Slick, w którym porównuje 50 Centa do przebiegłego węża, po czym opublikował zdjęcie muzyka trzymającego jego pasy.

- Męska bokserska groupie. Przytrzymaj moje pasy, bo spada ci sprzedaż albumów - głosi opis.

Mayweather Jr, który po raz ostatni boksował w maju, nie ma póki co zaplanowanego kolejnego pojedynku. Wystawiony do walki z nim przez 50 Centa Gamboa ma się zmierzyć 8 grudnia z Miguelem Beltranem Jr (27-2, 17 KO).

Dowiedz się więcej na temat: 50 Cent | Floyd Mayweather | Manny Pacquiao

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje