Reklama

Reklama

Ośmiu polskich bokserów w rankingu WBO

Federacja World Boxing Organization jako ostatnia z czterech liczących się w świecie boksu zawodowego uaktualniła swój ranking na luty 2017. A w nim znajdziemy ośmiu polskich pięściarzy. Najwyżej jest Krzysztof Głowacki.

W wadze ciężkiej naszym jedynakiem pozostaje Izu Ugonoh (17-0, 14 KO). Polak awansował w porównaniu z zeszłym miesiącem o trzy pozycje i obecnie zajmuje siódme miejsce.

Aż czterech rodaków sklasyfikowano w kategorii junior ciężkiej. Nadal czwarty jest Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO), a tuż za jego plecami widnieje nazwisko Krzysztofa Włodarczyka (52-3-1, 37 KO).

Złapany na dopingu Michał Cieślak (15-0, 11 KO) znów awansuje - tym razem z 13. na 12. pozycję. Do rankingu WBO powrócił, również szykujący się do powrotu na ring, Mateusz Masternak (37-4, 26 KO). Popularny "Master" jest 14.

Reklama

W dywizji średniej Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO) wciąż jest siódmy, a Kamil Szeremeta (14-0, 2 KO) - 13.

Ostatnim naszym przedstawicielem pozostaje Kamil Łaszczyk (23-0, 8 KO). Pięściarz z Wrocławia boksuje rzadko i spadł z podium na piątą lokatę w wadze piórkowej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy