Reklama

Reklama

Oficjalnie: Głowacki - Briedis w półfinale WBSS 15 czerwca w Rydze

Mamy oficjalne potwierdzenie. Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO) półfinałowy pojedynek w ramach turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej z Mairisem Briedisem (25-1, 18 KO) stoczy 15 czerwca w Rydze!

"Główka" pokonując w ćwierćfinale Maksima Własowa zdobył pas mistrza świata federacji WBO w wersji tymczasowej. Łotysz natomiast wypunktował Noela Gevora. Obaj zaboksowali wtedy podczas tej samej listopadowej gali w Chicago. Przed rozpoczęciem turnieju Polaka rozstawiono z trójką, natomiast jego najbliższego przeciwnika z jedynką.

- Nie mogę się już doczekać. Przed nami kolejny wieczór w mojej ojczyźnie, który obejrzy cały bokserski świat - zaciera ręce reprezentant gospodarzy.

Reklama

- Jestem przekonany, że pokonam Mairisa, awansuję do finału, a potem zdobędę statuetkę imienia Muhammada Alego - stwierdził Głowacki.

Przypomnijmy, że w drugiej parze półfinałowej rękawice skrzyżują Yunier Dorticos oraz Andrew Tabiti.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy