Reklama

Reklama

Nowy rywal dla Krzysztofa Głowackiego na gali w Nysie

Nie jak początkowo anonsowano z Manroyem Sadikim, a ostatecznie z Siergiejem Radczenko (6-0, 1 KO) przyjdzie w najbliższą sobotę w Nysie zaboksować naszemu ostatniemu zawodowemu mistrzowi świata, Krzysztofowi Głowackiemu (28-1, 18 KO).

Pięściarz z Kongo nie mógł zawitać do Polski z powodu problemów wizowych. A kim jest nowy oponent naszego "Główki"? Radczenko to 30-letni Ukrainiec, który swego czasu reprezentował barwy drużyny Hussars Poland w lidze World Series of Boxing. Na zawodowym ringu ma jednak bardzo niewielkie doświadczenie - stoczył tylko sześć walk, w dodatku wszystkie w swojej ojczyźnie, z bardzo przeciętnymi rywalami.

Reszta rozpiski pozostaje bez zmian.

Oto najważniejsze pary sobotniej gali:

ciężka - Łukasz Różański (7-0, 6 KO) vs Andras Csomor (18-18-2, 14 KO)

półciężka - Paweł Stępień (7-0, 6 KO) vs Benson Mwakyembe (11-3-1, 6 KO)

junior średnia - Przemysław Zyśk (5-0, 2 KO) vs Valentyn Piven (7-8, 4 KO)

cruiser - Krzysztof Włodarczyk (53-4-1, 37 KO) vs Adam Gadajew (17-14, 8 KO)

cruiser - Krzysztof Głowacki (28-1, 18 KO) vs Siergiej Radczenko (6-0, 1 KO)

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL