Reklama

Reklama

Niemcy wolą oglądać Kliczkę niż mecz piłkarskiej reprezentacji

Walkę bokserską w Moskwie Witalija Kliczki z Manuelem Charrem w obronie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej organizacji WBC obejrzało w niemieckiej telewizji więcej osób aniżeli pierwszy mecz piłkarskiej reprezentacji tego kraju w eliminacjach mundialu 2014.

Kliczko znokautował w czwartej rundzie Niemca syryjskiego pochodzenia Manuela Charra. Ukrainiec pas mistrzowski obronił po raz dziewiąty. Przed ekranami zasiadło wówczas 8,75 mln fanów boksu. Pojedynek transmitowała RTL.

Dzień wcześniej niemiecka reprezentacja rozegrała pierwszy mecz kwalifikacji mistrzostw świata. Ekipa Joachima Loewa wygrała w Hanowerze z Wyspami Owczymi 3-0.

Ich zmagania w telewizji ZDF śledziło 7,87 mln kibiców.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama