Reklama

Reklama

Nie żyje Arnaldo Mesa, srebrny medalista olimpijski w boksie

W wieku 46 lat w szpitalu w miejscowości Holguin zmarł kubański bokser Arnaldo Mesa, srebrny medalista olimpijski w wadze piórkowej igrzysk w Atlancie w 1996 roku. Kilka dni wcześniej był hospitalizowany po rozległym wylewie.

Mesa urodził się 6 grudnia 1966 roku w Santiago. Oprócz srebrnego medalu olimpijskiego miał w dorobku brązowe medale mistrzostw świata - w 1986 roku w Reno w kategorii koguciej, a w 1989 w Moskwie i w 1991 roku w Sydney w kategorii piórkowej.

Sukcesy odnosił także w Igrzyskach Panamerykańskich, złote medale wywalczył w 1991 roku w Hawanie i cztery lata później w argentyńskiej miejscowości Mar del Plata.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy