Reklama

Reklama

Namiętny pocałunek reklamujący walkę Lauren - Braekhus

Cecilia Braekhus (31-0, 8 KO) w sobotę podejdzie do obrony pasów WBC, WBA, WBO, IBF, IBO wagi półśredniej, mierząc się z Mikaelą Lauren (29-4, 13 KO). Jeśli dotąd niewielu ta walka zainteresowała, to po spotkaniu pięściarek twarzą w twarz, niektórzy być może nabiorą większej ochoty, aby zobaczyć ten pojedynek.

Podczas konferencji prasowej obie panie spojrzały sobie z bliska w oczy. Uroda Norweżki tak rozgrzała Szwedkę, że postanowiła sprzedać jej słodkiego całusa.

To nie pierwszy tego typu "wybryk" Szwedki, bowiem już wcześniej dopuściła się podobnego zachowania. Równie słodki pocałunek złożyła na usta Christiny Hammer z Niemiec w 2013 roku.

Umizgi, być może tylko na potrzeby show, na niewiele się zdały i Hammer pewnie pokonała Lauren.

Jak będzie tym razem, czy Szwedka swoim niecodziennym zachowaniem coś wskóra w ringu?

Reklama

Do pojedynku 41-letniej weteranki i skandalistki z 36-letnią mistrzynią Braekhus dojdzie 21 października w hali Oslofjord Convention Center w Stokke w Norwegii.

Lauren jest dobrą przyjaciółką polskiej pięściarki Ewy "Kleo" Brodnickiej, którą często gości u siebie.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy