Reklama

Reklama

Mocny komunikat przed walką Anthony Joshua - Ołeksandr Usyk

Już w sobotę w Londynie czeka nas konfrontacja Anthony Joshua Ołeksandr Usyk o należące do Brytyjczyka pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej. Brytyjczyk i Ukrainiec są już po ważeniu. AJ zaraz po zejściu z wagi zabrał publicznie głos, podkreślając wspaniałą atmosferę, która panuje przed wielką galą.

- Dajcie mi mikrofon, gdzie jest DJ, zapodajcie bita! Dziękuję Wam za przybycie, to jedno z miejsc, w których zaczęła się moja podróż. Wiem, że jesteście prawdziwymi, lojalnymi kibicami. Odpłacam Wam godzinami, które spędzam na sali treningowej, poświęcając się dla sportu. Pozdrawiam wszystkich fanów z Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Nigerii, do zobaczenia jutro! - powiedział w piątek Joshua, który tuż przed ważeniem zapowiadał nokaut na Ukraińcu.

Joshua - Usyk. Anthony "zahaczył" o Władymira Kliczkę

- Czuję się lepiej niż przed walką z Władymirem Kliczką. Jestem teraz bardziej doświadczony i wiem, co zrobię. Idę po nokaut. To nastawienie w stylu gymu Kronk, w stylu Emanuela Stewarda (legendarnego trenera z Detroit, odpowiedzialnego m.in. za mistrzowski boks ww. Kliczki i Lennoxa Lewisa - przyp.red.). Lubię jego podejście. Trzeba zadbać o podstawy, kiedy wykonuje się te rzeczy, przychodzi zwycięstwo przed czasem (...) - stwierdził jeden z najlepszych i najpopularniejszych brytyjskich sportowców w XXI wieku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje