Reklama

Reklama

Mike Mollo: Wach? Rozmawiajcie z Samem Colonną

Największy wygrany gali w Legionowie Mike Mollo (21-5-1, 13 KO) przymierzany jest do walki z Mariuszem Wachem (31-2, 17 KO), która miałaby się odbyć 14 maja w Kędzierzynie Koźlu. Amerykanin w sobotę niespodziewanie znokautował już w pierwszej rundzie Krzysztofa Zimnocha.

Organizator imprezy w Kędzierzynie Koźlu Mariusz Grabowski napisał do "Bezlitosnego" z propozycją występu po raz drugi w Polsce. Czy Amerykanin jest chętny na taki pojedynek z "Wikingiem"?

"Dziękuję serdecznie za gratulacje! Wach? Proszę rozmawiajcie o tym z Samem Colonną - odpisał 36-letni pięściarz z Illinois. Pogromca Krzysztofa Zimnocha przekonuje, że w tym momencie nie chce myśleć o kolejnych pojedynkach, chce nacieszyć się sobotnim sukcesem.

Mollo powiedział po zwycięstwie nad Zimnochem, że może dać pięściarzowi z Białegostoku szansę zrewanżowania się, o ile na stole będą dobre pieniądze do zgarnięcia. Nie wykluczone, że "Bezlitosny" dostanie kolejne ciekawe propozycje. Grabowski zadeklarował, że jeśli Amerykanin nie chce walczyć z Wachem, może skrzyżować rękawice z innym polskim "ciężkim", Marcinem Siwym (13-0, 6 KO).

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy