Reklama

Reklama

Michał Cieślak wraca na ring w wadze ciężkiej

Pauzujący od zeszłego roku po wpadce dopingowej Michał Cieślak (15-0, 11 KO) wróci na ring tuż po wakacjach w swoim mieście, Radomiu. Gala odbędzie się 9 września na stadionie MOSiR-u, a Michał będzie jedną z dwóch głównych atrakcji tej imprezy.

Co ciekawe Cieślak wróci walką w wadze ciężkiej. To będzie jednak taki jednorazowy wyskok, na zdjęcie ringowej rdzy, a potem już podopieczny Adama Jabłońskiego i Rafała Wojdy ma znów zbijać kilogramy do limitu kategorii cruiser (90,7kg).

Reklama

Cieślak będzie teraz nadrabiał stracony czas i boksował regularnie.

Główną atrakcją radomskiej imprezy ma być występ w wadze ciężkiej Krzysztofa Zimnocha (22-1-1, 15 KO), o ile wcześniej Polak nie dogada się z obozem Aleksandra Powietkina. Jeśli Zimnochowi uda się zakontraktować starcie z Rosjaninem, wówczas Cieślak wskoczy na walkę wieczoru.

W grudniu ubiegłego roku Cieślak pokonał w trzeciej rundzie Nikodema Jeżewskiego, ale potem wpadł na badaniu antydopingowym. Nasz pięściarz tłumaczył się, że przyjął niedozwolone środki nieświadomie. Od tego czasu pauzował i wróci dopiero we wrześniu.

Dowiedz się więcej na temat: Michał Cieślak | boks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje