Reklama

Reklama

Michał Cieślak pozostał bez rywala

Michał Cieślak (12-0, 8 KO), utalentowany polski bokser, znów został bez rywala. Boksujący w kategorii junior ciężkiej Polak ma wystąpić 28 maja na gali w Szczecinie, lecz wciąż nie wie z kim.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Pierwotnie naprzeciw niego miał stanąć Kai Kurzawa (37-4, 25 KO), jednak przemianowano go na rywala Krzysztofa Włodarczyka (50-3-1, 36 KO), który również wystąpi w Szczecinie.

Później jako rywala Cieślaka zaanonsowano 31. w rankingu WBC Jose Gregorio Ulricha (13-0, 5 KO).

Wiadomo już jednak, że do tej potyczki nie dojdzie. Argentyńczyk zgłosił kontuzję.

Reklama

Czy uda się ściągnąć kogoś dla Cieślaka w tak krótkim terminie? Nawet jeśli nie będzie to wartościowy zawodnik, to szkoda by było, gdyby przygotowania poszły na marne.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy