Reklama

Reklama

Media: Walka Głowacki - Huck jedną z pięciu najlepszych w roku 2015

​Portal internetowy Sky Sports wymienia sierpniową potyczkę Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO) z Marco Huckiem (38-3-1, 26 KO) wśród najlepszych walk kończącego się roku. "To był znakomity pojedynek, a kluczowy moment nastąpił w jedenastej rundzie, kiedy Polak rąbnął Hucka i posłał mistrza na deski" - napisano.

Polak zrobił furorę w pięściarskim świecie, po efektownym pojedynku zwyciężając faworyzowanego Niemca na ringu w Newark. W szóstej rundzie był wprawdzie na skraju przegranej przez nokaut, ale wrócił do gry i w jedenastej sam wygrał przed czasem.

"W jedenastej rundzie nastąpił dramatyczny moment, który długo pozostanie w naszej pamięci - Głowacki rąbnął Hucka lewą kontrą i poprawką prawym posłał mistrza na deski" - napisali o walce Polaka eksperci Sky Sports.

"Wykończenie było wręcz chirurgiczne, Głowacki bił na dół, a potem na górę, doprowadzając do przerwania walki. To był znakomity pojedynek, od którego trudno było się oderwać" - dodali dziennikarze.

Reklama

Potyczka Głowacki-Huck to jedna z pięciu walk wyróżnionych przez portal. Pozostałe pojedynki to Anthony Joshua - Dillian Whyte, Jorge Linares - Kevin Mitchell, Roman Martinez - Orlando Salido oraz Dave Ryan - John Hibbert.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje