Reklama

Reklama

McGregor zamierza pokonać Mayweathera bez trenera

Conor McGregor wierzy, że nawet bez profesjonalnego trenera od boksu poradzi sobie 26 sierpnia z Floydem Mayweatherem Jr. (49-0, 26 KO).

Irlandczyk przygotowania do starcia z "Money'm" rozpoczął w tym samym składzie, co przed każdą wcześniejszą walką w formule MMA.

Reklama

Mayweather również nie zamierza zmieniać niczego podczas swoich przygotowań, ale też nie musi. Walka odbędzie się na doskonale znanych mu zasadach boksu zawodowego, a pierwsze sparingi Floyda są rewelacyjne.

Tymczasem Conor McGregor, mimo że zawalczy w zupełnie nowej dla siebie formule, przynajmniej na razie trenuje ze specjalistami od bojów w oktagonie. Mimo tego Owen Roddy, który uczy boksu zawodników MMA, zapewnia, że gwiazdor UFC będzie miał na ten pojedynek doskonały plan.

- Wejdziemy do ringu ze specjalnym planem walki, który według nas zaszokuje cały świat. Będziemy ciągle się niego trzymać - mówi Owen Roddy.

- W tym momencie na obozie jestem ja, John Kavanagh, Artem Lobov... Póki co nie zamierzamy sprowadzać nikogo więcej, ale kto wie, co się wydarzy - zdradził mediom Roddy.

Dowiedz się więcej na temat: Conor McGregor | Floyd Mayweather | boks | MALKOWSKI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje