Reklama

Reklama

MB Boxing Night 7. Robert Parzęczewski pokonał Sladana Janjanina

Robert Parzęczewski (25-1, 16 KO) pokonał na punkty pochodzącego z Bośni i Hercegowiny Sladana Janjanina (27-6, 21 KO) w walce wieczoru gali MB Boxing Night 7 w Arłamowie.

Zdecydowanym faworytem pojedynku był Parzęczewski i z tej roli się wywiązał.

Popularny "Arab" od początku kontrolował walkę. Janjanin cały czas był w głębokiej defensywie. Od czasu do czasu starał się "wystrzelić" jakimś ciosem, ale czujny Polak świetnie schodził z linii. Pod koniec pierwszego starcia Parzęczewski posłał sierpowy, po którym przeciwnik był liczony.

W drugiej rundzie dominacja Polaka była jeszcze większa. W efekcie Janjanin aż dwukrotnie wylądował na deskach. Parzęczewski jednak na siłę nie szukał kończącego nokautu dzięki czemu przeciwnik dotrwał do gongu.

Przerwa pozwoliła Janjaninowi na złapanie oddechu. Bokser z Bośni i Hercegowiny nie był jednak w stanie zagrozić "Arabowi". Trzecie starcie na korzyść Polaka, choć tym razem rywal nie znalazł się w poważnych opałach. 

Podobny przebieg miała czwarta runda. Inicjatywa zdecydowanie należała do Parzęczewskiego. Janjanin liczył, że może uda się trafić naszego boksera jednym ciosem. Nic z tego nie wyszło.

Dowiedz się więcej na temat: Robert Parzęczewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje