Reklama

Reklama

Mayweather: Pacquiao był lepszy niż się spodziewałem

Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) nie miał większych problemów w walce z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO), ale i tak spodziewał się łatwiejszej przeprawy. - Manny był lepszy niż się spodziewałem - przyznał.

Filipińczyk zaskoczył rywala m.in. swoją wagą. - Był cięższy ode mnie. W dniu walki ważył 152 funty, a ja 149 funtów. Nie wiedziałem o tym, dowiedziałem się już po pojedynku - powiedział Amerykanin.

Nie wpłynęło to jednak znacząco na wydarzenia w ringu. "Money" od początku kontrolował sytuację i pewnie wypunktował przeciwnika.

- Już w pierwszej rundzie wiedziałem, że wygram. Trafiłem go wtedy dobrym ciosem. Nie jakimś bardzo mocnym, ale na tyle solidnym, żeby zrozumiał, że nie stoi w ringu z Algierim - mówi.

Reklama

Choć Mayweather zdeklasował oponenta, który miał być jego najtrudniejszym rywalem w karierze, i tak spotkał się z krytyką ze strony części obserwatorów, zarzucających mu asekurancki boks.

Już w trakcie pojedynku na trybunach MGM Grand słychać było głośne buczenie i gwiazdy skierowane w stronę Amerykanina.

- Ludzie nie lubią ludzi, którzy w siebie wierzą. Wolą niepewnych - bo większość ludzi jest niepewna. Ja jestem pewny siebie i umiejętności, które otrzymałem od Boga - skomentował 38-latek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje