Reklama

Reklama

Mayweather: Nie chcę znęcać się nad swoim ciałem

Floyd Mayweather Jr wygrał z Mannym Pacquiao, dzięki czemu zachował status niepokonanego na zawodowym ringu. Pięściarz odniósł 48. zwycięstwo. Walka z Filipińczykiem jest najprawdopodobniej przedostatnią w jego karierze.

Posiadacz trzech pasów mistrza świata w wadze półśredniej chce się ich zrzec. Oznacza to, że we wrześniowym starciu, które ma zakończyć jego przygodę z boksem, nie będzie bronił tytułu.

"Moja pasja i miłość do tego sportu nie jest już taka, jaką była wcześniej. Nie chcę, zbliżając się do czterdziestki, znęcać się nad swoim ciałem. Chcę być w pełni sprawny zarówno fizycznie jak i umysłowo" - zadeklarował na konferencji prasowej Mayweather.

Zobacz więcej w materiale wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy