Reklama

Reklama

Mayweather junior - McGregor: karta walk zostanie ogłoszona w tym tygodniu

Wszystko jest już ustalone odnośnie tego, kto zaboksuje na wielkiej gali, której zwieńczeniem będzie pojedynek Floyda Mayweathera juniora (49-0, 26 KO) z Conorem McGregorem.

Organizatorzy zapowiadają, że pełna karta walk zostanie ogłoszona w nadchodzącym tygodniu.

- Mogliśmy to zrobić już w tym tygodniu, ale to tak duże wydarzenie, że przyćmiewa wszystkie inne. A chcieliśmy się upewnić, że ta walka [Garcia-Broner] dostanie tyle uwagi, na ile zasługuje, dlatego postanowiliśmy wszystko przełożyć - tłumaczy Stephen Espinoza, szef sportu w telewizji Showtime, która będzie transmitować galę za oceanem.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przed tuż przed Mayweatherem jr. i McGregorem do ringu wejdzie utalentowany protegowany tego pierwszego, mistrz IBF w wadze superpiórkowej Gervonta Davis (18-0, 17 KO). Wkrótce poznamy rywala efektownie boksującego 22-latka.

Reklama

- Ta gala to wielka szansa dla boksu, z pewnością będzie ją oglądać wielu ludzi, którzy nigdy wcześniej nie kupili PPV na zawody bokserskie. Między innymi dlatego przed walką wieczoru wystąpi Gervonta - on gwarantuje emocje i rozrywkę, jego styl jest bardzo przyjazny dla kibiców - stwierdził Espinoza.

Gala Mayweather jr-McGregor odbędzie się 26 sierpnia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy