Reklama

Reklama

Mayweather Jr - McGregor. Amerykanin zażyczył sobie szokującą kwotę za PPV

​Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) zarobi krocie na walce z Conorem McGregorem, ale Amerykaninowi najwyraźniej ciągle mało, bo zażyczył sobie dużej sumy za PPV sprzedawane na rynku brytyjskim.

W Stanach Zjednoczonych za pakiet PPV w HD kibice będą musieli zapłacić niespełna 100 dolarów, czyli ponad 360 zł.

Jak poinformował czołowy brytyjski promotor Eddie Hearn, Mayweather chciałby, aby cena na Wyspach wynosiła 100 funtów, a więc jeszcze więcej - przeszło 475 zł.

Pojedynek budzi wprawdzie w tej części świata bardzo duże zainteresowanie, wszak McGregor jest Irlandczykiem, ale na taką cenę "Money" Floyd raczej nie ma co liczyć. Kwota, jaką fani będą musieli zapłacić, wyniesie prawdopodobnie niespełna 20 funtów, czyli tyle, ile zawsze w przypadku transmisji PPV.

Reklama

Nie wiadomo jeszcze, kto pokaże walkę w Wielkiej Brytanii, ale faworytem jest relacjonująca tam wszystkie największe wydarzenia bokserskie telewizja Sky.

Zaplanowany na 26 sierpnia pojedynek będzie transmitowany w PPV także w Polsce - przez Polsat. Cena za dostęp do transmisji nie jest na razie znana.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy