Reklama

Reklama

Mayweather - Alvarez na jednej z największych gal w historii?

Na konferencji prasowej po gali Khan - Molina dyrektor wykonawczy Golden Boy Promotions, Richard Schaefer, został zapytany o najbliższą walkę Floyd Mayweathera Jr (43-0, 26 KO), który ma powrócić na ring 4 maja.

Jeden z głównych kandydatów do pojedynku z niepokonanym Amerykaninem, Saul Alvarez (41-0-1, 30 KO), stwierdził niedawno, że jest już bardzo blisko osiągnięcia porozumienia w sprawie organizacji tego starcia. Schaefer nie potwierdza, ale i nie zaprzecza. Dodaje też enigmatycznie, że majowa gala może pobić rekordy oglądalności i na długo zapisać się w pamięci kibiców.

Reklama

- Ciężko pracuję nad finalizacją walki Floyda oraz finalizacją walki "Canelo". Musicie się uzbroić w cierpliwość, wkrótce ogłosimy kto z kim będzie walczyć. Już teraz mogę jednak powiedzieć, że jeżeli uda mi się doprowadzić do tego, do czego próbuję doprowadzić, może paść nowy rekord. To byłaby bez wątpienia jedna z największych gal w historii boksu - mówi Schaefer.

Póki co promotor niczego więcej nie zdradza. Podkreśla jedynie, że trwają negocjacje i o szczegółach poinformuje być może jeszcze przed końcem roku.

Dowiedz się więcej na temat: Floyd Mayweather | Saul Alvarez | Golden Boy Promotions

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje