Reklama

Reklama

Mateusz Borek zapowiedział ogłoszenie walki Tomasza Adamka

Tomasz Adamek szykuje się do swojej kolejnej walki, odbywając pierwszą część przygotowań na Florydzie, pod okiem swojego młodego stażem i wiekiem trenera Gusa Currena. Pełniący rolę promotora pięściarza, dziennikarz Mateusz Borek niebawem ogłosi szczegóły pojedynku "Górala".

"W ciągu dwóch tygodni poinformujemy o planach" - napisał na Twitterze Borek, odpowiadając na pytanie jednego z fanów, który chciał poznać szczegóły następnej walki 40-letniego Adamka.

W ostatnim pojedynku "Góral" zmierzył się z Australijczykiem Solomonem Haumono, wygrał pewnie na gali w trójmiejskiej Ergo Arenie, ale rywal nie zawiesił wysoko poprzeczki.

Przeciwnik Polaka bardziej przypominał zawodnika, który przyjechał do Polski tylko po wypłatę, choć przed przylotem zapowiadał dobre przygotowanie. Tymczasem w ringu człapał, łatwo dając się obskakiwać znacznie lepiej dysponowanemu Polakowi, byłemu mistrzowi świata dwóch kategorii wagowych.

Reklama

Adamek ciągle ma nadzieję, że w jego zasięgu jest druga walka o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej.

Art

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy