Reklama

Reklama

Masternak i Włodarczyk mogą walczyć z Usykiem

Mateusz Masternak i Krzysztof Włodarczyk dostali ofertę na walkę z Ołeksandrem Usykiem na gali w Inglewood. Taką informację podał na Twitterze dziennikarz Mateusz Borek.

Ołeksandr Usyk (10-0, 9 KO) jest mistrzem świata WBO wagi junior ciężkiej. Ukrainiec odebrał pas Polakowi Krzysztofowi Głowackiemu, z którym walczył w Gdańsku 18 września tego roku.

Na gali w Inglewood, która odbędzie się już 17 grudnia kandydatami do pojedynku z Ukraińcem są dwaj polscy bokserzy - Mateusz Masternak i Krzysztof Włodarczyk.

Masternak (34-4, 26 KO) ostatni raz walczył w kwietniu z Erikiem Fieldsem na gali Polsat Boxing Night. Polak wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Włodarczyk ostatni pojedynek stoczył natomiast w maju. "Diablo" (51-3-1, 37 KO) na gali w Szczecinie przez techniczny nokaut pokonał Kaia Kurzawę i zdobył pas IBF Inter-Continental w wadze cruiser.

Reklama

Głównym wydarzeniem grudniowej gali w Inglewood będzie walka Bernarda Hopkinsa z Joe Smithem Jr. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy