Reklama

Reklama

Mariusz Wach w gronie pretendentów do walki o mistrzostwo świata

Mariusz Wach (31-1, 17 KO) znalazł się w gronie pretendentów do ewentualnej walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Władze IBF opublikowały właśnie swój nowy ranking.

Wach obecnie ciężko trenuje przed czekającą go 4 listopada potyczką z Aleksandrem Powietkinem, a tymczasem federacja IBF umieszczając go w swojej czołowej piętnastce nadała mu tym samym prawa do ewentualnej walki o mistrzostwo świata.

Wach zajmuje w tym zestawieniu trzynastą pozycję w wadze ciężkiej. Wyprzedza go między innymi siódmy na tej liście Artur Szpilka (20-1, 15 KO), który tym samym zachował swoją lokatę sprzed miesiąca.

O jedno oczko spadł Mateusz Masternak (35-3, 25 KO), który zamyka pierwszą dziesiątkę w kategorii junior ciężkiej.

Reklama

Z kolei awans o jedną pozycję zanotował Andrzej Fonfara (27-3, 16 KO). "Polski Książę" z Chicago jest piąty w dywizji półciężkiej. On też jest ostatnim Polakiem w tym rankingu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy