Reklama

Reklama

Mariusz Wach rozpoczął sparingi

W poniedziałek pierwsze sparingi przed swoim powrotem na ring zaczął Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Polski olbrzym po blisko dwuletniej przerwie między liny wyjdzie 17 października podczas gali Windoor Boxing Night w Dzierżoniowie.

W ostatnim występie w listopadzie 2012 roku Mariusz uległ na punkty fenomenalnemu Władimirowi Kliczce, który zdominował wagę ciężką od dekady.

Reklama

Potem pięściarz z Krakowa długo nie mógł dojść do porozumienia ze swoim promotorem Mariuszem Kołodziejem, na szczęście jednak panowie jak na prawdziwych mężczyzn przystało doszli do ugody.

Przeciwnikiem naszego "Wikinga" będzie tylko o centymetr niższy, ponad dwumetrowy Samir Kurtagić (12-6, 8 KO). Pojedynek zakontraktowano na osiem rund. A jako iż Polak miał tak długą przerwę, sparingi rozpoczęto już dzisiaj, czyli dużo wcześniej niż zazwyczaj.

- W tym tygodniu robię tak trochę na przetarcie trzy sparingi po cztery rundy. Dopiero w przyszłym będą one już nieco mocniejsze i dłuższe, czyli po sześć starć - poinformował Wach.

Mariusz do tego występu będzie przygotowywał się właśnie w Dzierżoniowie pod okiem Piotra Wilczewskiego. My póki co prezentujemy Wam nasze archiwalne nagranie i ich trening na specjalnych gumach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje