Reklama

Reklama

Mariusz Wach przyjął propozycję walki z Marcinem Rekowskim

Mariusz Wach (30-1, 16 KO) zdradził, że zaakceptował propozycję walki z Marcinem Rekowskim (16-1, 13 KO) na gali Polsat Boxing Night, która 26 września odbędzie się w Łodzi.

O starciu czołowych polskich ciężkich mówi się już od jakiegoś czasu, ale do tej pory nie było konkretów. Teraz "Wiking" przyznaje, że chętnie stanie w szranki z "Rexem".

Reklama

- Jestem już po rozmowach z Polsatem, czekamy tylko na decyzję Marcina. Jeśli ta decyzja będzie na tak, 26 września kroi nam się ciekawa walka - oświadczył w poniedziałkowym programie Puncher.

Wach zapewnił przy okazji, że jest otwarty również na inną interesującą potyczkę na krajowym podwórku - z Arturem Szpilką (18-1, 13 KO). Taki pojedynek w najbliższej przyszłości jest wprawdzie mało prawdopodobny, bo bokser z Wieliczki koncentruje się na karierze w USA, ale Wach podkreśla, że nie ma nic przeciwko - mimo że jest dobrym kolegą "Szpili".

- Ja już powiedziałem, że to dla mnie jest praca. Przygotowałbym się do niej w stu procentach, wykonał też w stu procentach, a później, wiadomo - po walce dalej koledzy - stwierdził.

35-latek kolejną walkę stoczy 19 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jego rywalem będzie doświadczony Niemiec Konstantin Airich (21-10-2, 17 KO).

Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Wach | Marcin Rekowski | boks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama