Reklama

Reklama

Mariusz Wach poznał kolejnego rywala

Nieoczekiwany zwrot na drodze Mariusza Wacha (30-1, 16 KO). Promujący naszego olbrzyma Mariusz Kołodziej dostał zapytanie o walkę z obozu Davida Price'a (19-2, 16 KO).

Początkowo szef stajni Global Boxing odmówił, ale już w nocy na jednym z portali społecznościowych potwierdził, że pojedynek odbędzie się 6 czerwca.

Mierzący ponad dwa metry Polak od momentu powrotu zanotował na przestrzeni pięciu miesięcy trzy zwycięstwa.

Wyższy o centymetr Anglik - brązowy medalista olimpijski z Pekinu, też miał zakręt na swojej karierze, ale podpisał kontrakt z niemiecką stajnią Sauerland Event i od tego momentu notuje serię czterech kolejnych wygranych, w tym trzech przed czasem.

Mariusz w tej chwili jest notowany przez federację WBC na 28. pozycji. Wyżej stoją akcje Davida - odpowiednio WBC - 24., WBA - 15., IBF - 9., WBO - 11.

Reklama

Ewentualne zwycięstwo wywindowałoby Wacha znów wysoko w rankingach i przybliżyło do drugiej szansy zdobycia mistrzostwa wszechwag.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama