Reklama

Reklama

Mariusz Wach i Kamil Łaszczyk powrócą 20 grudnia

Jak poinformował na swoim Twitterze promotor Mariusz Kołodziej, 20 grudnia odbędzie się kolejna gala boksu zawodowego organizowana przez dwie grupy - Global Boxing Promotion oraz Tymex Boxing Promotion. Miejsce wydarzenia nie jest jeszcze znane, ale wiele wskazuje na to, że jednymi z pięściarzy, którzy wystąpią na tej imprezie, będą Mariusz Wach (28-1, 15 KO) oraz Kamil Łaszczyk (18-0, 7 KO).

Na ostatniej gali obu grup w Dzierżonowie, Wach udanie powrócił po niemal dwuletnim rozbracie z boksem pokonując jednogłośnie na punkty po ośmiu rundach Samira Kurtagicia. Polski "ciężki" chce znów wdrapać się do światowej czołówki wagi ciężkiej, dlatego m.in. odmówił odbycia sesji sparingowych Kubratowi Pulewowi, by skupić się już tylko i wyłącznie na swojej karierze.

Z kolei Łaszczyk musiał się sporo napracować, by tego samego wieczoru wygrać z bojowo nastawionym Sergio Romero, który przez osiem rund stawiał Polakowi opór.

Pierwotnie "Szczurek" miał wystąpić 12 grudnia w Chicago. Głównym nadzorującym imprezę będzie szef Tymexu, Mariusz Grabowski, który pod nieobecność Kołodzieja koordynował również pracę przy okazji dzierżoniowskiej gali.

Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Wach | Kamil Łaszczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje